Mesaj gönder
Tel:
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

E-posta: linda@662n.com Cep: +8613924100039 (WhatsAPP)

Wechat: airspringG Skype: guomat

             

 

Ana sayfa

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Sertifikalar
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
GUOMAT has many types of air spring and can accurately meet our requirements. You have advantage price and professional service team.

—— Vlad from Russia

The air suspension spring have passed the test and they are fitting for our car model. Through the cooperation we are familiar with each other.

—— Eric from Southeast Asia

Thank you very much for your patience and prompt reply.GUOMAT gives me big help,delivery time is very fast.

—— Peter from European

Satışınızda çok profesyonel birisiniz, şahsen kâr elde etmek istiyorsanız, İtalya'daki çalışmalarımı genişletmeye çalışıyorum.

—— İtalya'dan Ivan

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
Molding machine
Air spring Curing machine
German WP GK - 190 - e mixer
Vulcanizing machine
Industrial Air Spring production line
Audi Q7 Air Suspension Parts
BMW Air Suspension Parts
Air Suspension Compressor production line
Audi A6 Air Suspension Parts
W164 air suspension spirng
Audi A6C5 Air Suspension Parts
Truck and Bus Air Spring
air Suspension spring parts

Molding machine

Molding machine to make the rubber bellows

Air spring Curing machine

Air spring Curing machine

German WP GK - 190 - e mixer

German WP GK - 190 - e mixer

Vulcanizing machine

Vulcanizing machine

Industrial Air Spring production line

Industrial Air Spring production line

Audi Q7 Air Suspension Parts

Audi Q7 Air Suspension Parts

BMW Air Suspension Parts

BMW Air Suspension Parts production line

Air Suspension Compressor production line

Air Suspension Compressor production line

Audi A6 Air Suspension Parts

Audi A6 Air Suspension Parts

W164 air suspension spirng

W164 air suspension spirng

Audi A6C5 Air Suspension Parts

Audi A6C5 Air Suspension Parts

Truck and Bus Air Spring

Truck Air Springs production line Bus Air Spring production line

air Suspension spring parts

air Suspension spring parts

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
little parts of air spring
A8 new air suspension spring

little parts of air spring

little parts of air spring

A8 new air suspension spring

A8 new air suspension spring

1
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
Laboratory equipment

Laboratory equipment

Laboratory equipment

 • Üretim hattı
  Guangzhou Guomat Hava Bahar Co, Ltd bizim hava yayları üretmek için 11 üretim hatları vardır.

  Hava hattı yaylarımızın nasıl üretileceği üretim hattı

  1. Kauçuk karıştırma: egzersiz ve kauçuk işleme


  2. Kauçuk körüklerin üretimi: körükler içten lastik katmandan oluşur, orta kısım iki kord bezi kumaştan, dış kısım ise lastik katmandan oluşur. Sabit kalıp boyunca bunları birlikte.

  3. Diğer biçimlendirme aksesuarları: plastik parçalar, demir taban, alüminyum taban, demir plaka ve diğer donanım aksesuarları, bu parçalar farklı kalıplarda yapılmıştır.

  4. Körükler ve diğer aksesuarlar makine ile bir araya getirilir ve hava yayını oluşturur.

  5. Hava sızdırmazlığının tespiti: her iyi hava yayı üretimi havayı doldurur ve daha sonra köpüren gaz kaçağının olup olmadığını test etmek için suya konur.

  6. Kalite: patlatma testi, yorulma testi, hava yayı patlatma basıncı GUOMAT fabrikası 30 atmosferik kadardır

  baskı, yorulma 3 milyon kat, uluslararası standartlara uygun.

  7. Ambalaj: Ambalajlama için nitelikli ürünler, genellikle karton ambalajlama, bazı özel güçlü tahta sandıklara ihtiyaç duyarlar, diğerleri ambalajları müşterinin gereksinimlerine göre etiketler.

  • OEM / ODM
   Guangzhou Guomat Hava Bahar Ltd teklifi OEM / ODM

   Müşterilerin bize sunduğu OEM / ODM'yi izleyen müşterinin ihtiyaçlarına göre birçok hava yayını ürettik.

   GUOMAT, ürünlerin ve ürün aksesuarlarının üretilmesi için başka bir üreticinin gereksinimlerine göre veya yetkili OEM tarafından da çağrılabilir. Alt yüklenici işleme adına alt sözleşme işlemlerini de temsil edebilir. Evsel alışkanlık, işbirlikçi üretim olarak adlandırılır; üçü de işleme ve OEM, OEM müşterisinin piyasa, OEM müşterileri anlamına geldiğini, ürününüz için piyasanın daha yüksek paya sahip olduğunu size getirebilir. GUOMAT, OEM'in küresel ekonomik entegrasyon endüstrisinin işbölümü ürününün gittikçe detaylandırıldığının bir ürünü olduğunu düşünüyor. İşletmelere, inovasyon kabiliyetinin konfigürasyonunda, sabit varlıklara yapılan yatırımları azaltmak için mümkün olduğunca kaynaklarını artırmalarına yardımcı olabilir.

   Marka genişletmek için üretici, yolun önünde üç tane var: kendiniz de; Ya da ilgili işletmelerin satın alınması; "Sanal yönetim" olarak adlandırılan ürünler için çıktı veya çıktı yönetimi, marka, OEM yapıyor. Uygulamada, çoğu şirket üçüncü bir yol izlemeye eğilimlidir. Olgun bir pazarlama ağı kurulduktan sonra ana çekirdek teknolojilerdeki ve ürünlerdeki işletmeler artık üretim için doğrudan yatırım yapamaz, ancak bir başka deyişle diğer işletmelerin üretim görevini tamamlamak için üretim yapmalarına izin verilir. Bu yolla, ekipmanın amortismanı, kendinden yapılı fabrika ve üretim yönetimi riskini taşımak zorunda kalmadan, sadece malzeme maliyeti ve işlem maliyetini ödemek zorunda kalmamız, pazar değişimine göre esneklik ihtiyacına göre esneklik gösterebilir sipariş vermek. Bu, bitmiş ürünün yeni bir işletme avantajı oluşturmasını, kurumsal dahili genişleme sürücüsünü geliştirip güçlendirmesini, yönetim yeteneğini ve yönetim seviyesini geliştirmesini ve daha yüksek bir sermaye işleyişini beklemesini sağlayabilir.

   GUOMAT ve Amerika Birleşik Devletleri müşteri örnekleri işleme:

   Guomat ile Birleşik Devletler Müşterisi Arasında İşbirliği Yapıyor

   Her şeyden önce, müşterilerimize Drew, uzun bir ziyaret ve danışma sonrasında GUOMAT ile işbirliğine girmeyi seçti, ABD'li müşteri, Guomat'ta 500 G3013 hava üssü emri altındaki ön hazırlığı yaptı. GUOMAT ürünleri, bir kez daha ülkenin dışına çıkarak küresel işbirliğine hizmet ediyor. Fakat aramızdaki işbirliği süreci çok hırpaladı.

   Geçmiş tecrübelere dayanarak, ABD müşterilerinin ürün kalitesinde ve şirket gücü gereksinimlerinde çok yüksek olduklarını, neredeyse tamamen zorlandıklarını biliyoruz. Anlamak için uzun bir çalışmanın ardından, Drew bize bir ön tanıma sahip, aynı zamanda yüksek Matt ürünleri üzerinde güçlü bir ilgi var, bu yüzden üç numune ile müşterilerine sunmak, müşteri ölçümünden sonra örnek aldı, yüksek at Özel ürünler hala oldukça tatmin edicidir ve daha yüksek gereksinimleri ortaya koymaktadır. Müşterileri tekrar sıralamak, GUOMAT müşteri hizmetleri personelini tek tek sıralamak ve aktif olarak şirketin kıdemli üretim mühendisi ile görüşmek, duruma zamanında ve geribildirim vermek ve danışma vermek en iyi yeteneğimizi sağlamak Drew Ürünü için memnuniyet.

   Drew resmen bir sipariş verdi, Drew şirketi fabrika anlaşmasının on sayfasından fazlasını gönderdi; müşterinin fabrika anlaşmasının detaylı bir görüntüsü yarım gün sürecek. Anlaşmanın imzalanmasından sonra, ABD müşterileri, birkaç borsadan sonra ürün özelliklerini ve ayrıntılı ürün bilgilerini gönderdiler; şirketimizin gücü ve ürün kalitesi müşterileri daha yüksek derecede tanınırlığa sahip. Dolayısıyla bir işbirliği anlaşması imzaladık.

   Goodyear 1S3-013 Süper Yastık Harley Motosiklet İçin Mini Loblu Kol Oturağı

   ABD müşterilerimize önceden ödeme yaparak, müşterinin özel gereksinimlerine uygun olarak ilk önce üç ürün üreten müşteri talebi doğrultusunda örneklerini ABD'ye göndererek şirkete teslim ettiklerini doğruladı. Dönem boyunca, Drew fabrikamızda incelemeye gelmeyi planladı, biz Drew, olumlu bir hazırlık yapmak için projeyi incelemeye hazırlanıyorduk. Numune Birleşik Devletlere gönderildiğinde, Drew şirketin testinden sonra numune müşteri istekleri doğrultusunda ve 500 siparişin seri üretime katkıda bulunmuştur.

   Şu anda teslim tarihi çok uzak değil. Zaman çok acil olduğu için, önceki üretim döngüsüne göre 500'ü tamamlayamıyoruz. Tekrar bu sorun bela, mala meraklı müşteri, ancak hiçbir durumda kısa sürede 500 ürün üretmek imkânsız. Danıştıktan sonra müşteri ilk önce ona ve denizin geri kalanına 200 hava göndermemizi istedi. Hava taşımacılığı maliyetini üstlenirsek, işlemin küçük kazançlar olacağı anlamına gelir, ancak şirketin ilk hizmet konseptinden yararlanmak için hala bunu yapmak zorundayız. Müşterinin isteği üzerine anlaştı.

   200 ürün iyi üretilen müşteri, Guangzhou müfettiş onun Şangay acentesi Sally gönderdi ve fabrika ziyaret, Sally fabrika izledi ve malları bitmiş, gerçek durum ABD müşterilerine bildirildi, o zaman, ABD'li müşteriler bizi buldu Çinko rengi halka önceki numunenin renginden daha kalıntır ve baskı halkası, tokanın bulunduğu zaman hafif bir bükülme deformasyonuna sahiptir ve diğerleri gereksinimlere uygundur. Bu hafif kusurun ürünün kullanımı üzerinde herhangi bir etkisi olmamasına rağmen. Ancak nihai ABD müşterileri veya bu nedenle ürün gruplarını reddetti.

   Renk derinliği farkı ve halka biraz bükülüyor.

   Goodyear 1S3-013 Süper Yastık Harley Motosiklet İçin Mini Loblu Kol Oturağı

   Drew, ya gelişme isteğine uygun olarak ya da ön ödemesini iade etmesini istedi. Anlaşma burada bir ikilem yarattı. Çaresizlik halindeyken yine de miting yapmak zorundayız, aktif tarak yapmak için detayın ayrıntılarını fark etmedik ve aktif olarak üretim sektörümüzle iletişim kurduk, çinko kaplamalıyız (galvanizli çinko, her renk derinliğinin tutarlı olmasını sağlamıyor, bu nedenle basınç halkasının beyaz çinkonun ayarlanmasından sonra müşteri ile birlikte) yoğunluğa dikkat etmemekte ve QC'nin yönetim gereklerini iyileştirmektedir.

   Son olarak, mallar nihayetinde üretimini tamamladı, aynı zamanda testten sonra müşterilerin tüm gereksinimlerine uygun olarak gönderilen tüm malları, şirketin sonunda para düğümünden memnun oldu.

   Müşteriye tüm gereksinimleri karşılama

   Goodyear 1S3-013 Süper Yastık Harley Motosiklet İçin Mini Loblu Kol Oturağı

   Bu Drew şirketiyle işbirliği gerçekten çok zaman alıcı ve zahmetli ama aynı zamanda bizi çok ilerletiyor; gelişmiş ülkelerden gelen bu şirketler "talep ediyor", sadece bizi yönlendirmek ve ilerleme yönünde. Ayrıca, daha üst düzey müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için ürünlerimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz ve çözüm küçük bir sorun olsa da, ürünlerimizi sürekli olarak tanıtmakta ve geliştirmektedir.

  • Ar-Ge
   Araştırma ve Geliştirme Guangzhou Guomat Air Spring Co, Ltd

   GUOMAT 8-10 p rofessional araştırma ve geliştirme kişi team.The Ar-Ge ekibi fabrikamızda sürekli yaratıcılık ve ürün güncellemeleri sağlamak sağlamaktadır. Şu anda, biz araştırma ve hava yay türlerinin geliştirilmesi: desen, kolsuz tip, mesane tipi, montaj sınıfı ve yakında.

   Maddi gelişme teknikleri, ürünleri ve hizmetleri, bilimsel araştırma başarıları güvenilir kalitede, maliyet uygun, yenilikçi, malzeme, ekipman, teknoloji ve sistemik faaliyet hizmetidir. Yaratıcılık, Yenilik, Bilimsel yöntemlerin kullanılması bu nedenle yeni bilgiler üretir. Araştırma ve geliştirme harcamaları, araştırma ve geliştirme personel miktarı, araştırma ve geliştirme kağıt da dahil olmak üzere, GUOMAT için patent için başvuruda bulunur.

  İletişim bilgileri
  GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

  İlgili kişi: Mrs. Linda Lin

  Tel: 008613924100039

  Faks: 86-20-37310259

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
  No.1, Keyuan Yolu, Baiyun Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, 510540, Çin
  Tel:86-20-22925001
  Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Süspansiyon Hava Yayı Tedarikçi. © 2017 - 2024 suspensionairspring.com. All Rights Reserved.