Mesaj gönder
Tel:
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

E-posta: linda@662n.com Cep: +8613924100039 (WhatsAPP)

Wechat: airspringG Skype: guomat

             

 

Ana sayfa

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

Bize hakkında birkaç kelime
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

Guangzhou Guomat Hava Bahar Co, Ltd Guangzhou, Baiyun Havaalanı'na yaklaşık 15 dakika sürücü bulunur. Başlıca ürünlerimiz havalı yay, lastik körük, havalı süspansiyon yayı, havalı süspansiyon kompresörü ve tekrar takılan süspansiyon sistemidir. Otobüs, kamyon, kabin, araç koltuğu, lüks otomobil ve endüstriyel makine alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

GUOMAT Fabrika kapısı :

2008 yılında kurulan firmamız, 20.000 covers kapsar ve Taihe Kasabası Baiyun semtinde yer almaktadır. Şirketimizin hızlı gelişimi ile birlikte modern atölye ve ileri kauçuk hava yayları ekipmanları ile donatılmıştır. Hava yayı işine başlayan ve Çin'deki en büyük hava yayı üretim üslerinden biri haline gelen ilk firmayız.

2017 yılında, müşterilerimizin ürünlerini ve müşterilerimizin logosunu özelleştirmek için ABD'li High Tech müşterileriyle bir işbirliği başlattık. Her yıl yaklaşık 10.000 emir var. Sürekli işbirliği içinde, ürünler ISO / TS16949: 2009 uluslararası denetim standardına uygundur ve müşteriler üretilen ürünlerden çok memnundurlar. Bu, Amerikalı müşterilerimizden duyduğumuz yüksek tanınırlık ve bize de Büyük motivasyon veriyor.

2018'de, esas olarak endüstriyel donanıma uygun olan endüstriyel hava yayları olan German GmbH ile işbirliğine başladık. Cildin doğal hava contasını 700 mm flanşlı hava yayına ulaşmak için başarıyla geliştirdik ve ürettik, müşterinin yıllık talebi birkaç yüz.

Müşteriler için iş ve talebin gelişmesiyle birlikte şirketimiz, Tayvan'daki stratejik ortak ortağımız olan 2010 yılında TomLog Corporation ile iş kurdu. Daha sonra hava kompresörü programını ve hava yayına ilişkin işleri geliştirdik, 2015 yılında America Goodyear Corporation, Kuzey Amerika'daki tesisteki hisselerin devri ile bir araya geldi. Şirketimiz, en gelişmiş yerli hava yayı işleme ekipmanı ve uluslararası üretim teknolojisini benimsemiştir. Eşsiz üretim süreci ile birlikte, firmamız üretim için uluslararası standartları kesinlikle uygulamak ve dünya standartlarında ürünler oluşturmak için hiçbir çaba sarf etmeden. Hava yayını yurtiçinde ve yurtdışında yaygın olarak kullanmaya ve daha fazla müşterinin en iyi sönümleme etkisinin tadını çıkarmasına izin vermeye çalışacağız.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Aracısı

İhracatçı

Markalar : GUOMAT

No. Çalışanları : 159~189

Yıllık satış : 5999900-6999900

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. Tarihçesi

 

 

Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. 2008 yılında kuruldu, şirket 20000 metrekarelik bir alanı kaplıyor, kayıtlı sermaye 10 milyon yuan, mevcut çeşitli profesyonel ve teknik personel 85 kişidir. İş geliştirme ve müşterilerimiz için talep üzerine, şirketimiz 2010 yılında Tayvan'daki stratejik işbirliği ortağımız olan TomLog Corporation ile iş yapmıştır.Ardından hava kompresörü programı ve hava yayı ile ilgili işi geliştirdik.

 

2011 yılında, GUOMAT limuzin hava yayı ve pompa üretim teknolojisi, üretim ekipmanı ve teknik mühendislerini tanıttı, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelere ihraç edilen araba hava yayı ve araba pompası üretim hattını ve araba hava yayı pazarını açtı.

 

GUOMAT, 2012 yılında alibaba yurtiçi ve yurtdışı satış ekibine katılır.Personel eğitim ve becerilerinin satış ekibi, daha yoğun hizmet bilinci. 2015 yılında America Goodyear Corporation, Kuzey Amerika fabrikasında hisse devri ile tanışmış, şirketimiz satış acentesi ile ödüllendirilmiştir. Çin'deki hava yayları için müşterilerimize daha fazla seçenek sunuyoruz.

 

2013 yılının başında arabanın pnömatik yayının araştırma ve geliştirmesine başladık.Tüm üretim hattı da yılın ortasında kuruldu.Mercedes-Benz'in pnömatik yayı, BMW otomobilinin pnömatik yayı, Audi otomobilinin pnömatik yayı üretilmeye başlandı.

 

2014 yılında Mercedes-Benz havalı süspansiyon kompresörü, BMW havalı süspansiyon kompresörü ve Audi havalı süspansiyon kompresör pompası tarafından geliştirilen ürünler.Ardından üretim hattı şekillenmeye başladı.Araba süspansiyon pompası üretimine başladık.

 

2017 yılında, müşterilerimizin ürünlerini ve müşterilerimizin logosunu özelleştirmek için ABD'li High Tech müşterileriyle bir işbirliği başlattık.Her yıl yaklaşık 10.000 sipariş var.Sürekli işbirliği içinde ürünler uluslararası denetim standardı ISO / TS16949: 2009'u karşılar ve müşteriler üretilen ürünlerden çok memnundur.Bu, Amerikalı müşterilerden yüksek tanınırlığımızdır ve aynı zamanda bize büyük motivasyon sağlar.

 

Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD şirket Profili 0

 

2018 yılında endüstriyel ekipmanlara uygun endüstriyel hava yayları başta olmak üzere German GmbH ile işbirliğine başladık.700 mm flanşlı hava yayına ulaşmak için cildin doğal hava sızdırmazlığını başarıyla geliştirdik ve ürettik, müşterinin yıllık talebi birkaç yüz.

 

 

2019 yılında, üretim hattı GUOMAT Yılların deneyimine dayanan hermetik hava yayları, müşteriler tarafından onaylanan ve övülen çok istikrarlı bir kalite ile geliştirilmiştir.

 

2020 yılında salgın yılı olan, GUOMAT performans etkilenmedi.Yerine,GUOMAT satışlar bir önceki yıla göre% 20 arttı.Bu aynı zamanda fabrikamızın ve Çinli özel işletmelerin gururudur.

 

2021'de GUOMATtrendi bozuyor.Genel ortam şişiyor ve çeşitli malzemeler sürekli artıyor, bu da fiyatların artmasına neden oldu.GUOMAT ürünler yükselecek.Birçok eski müşterinin fiyat artışını kabul etmesi daha zordur ancak bu durumu herkes bilir ve fiyat yükselir.ABD ile RMB arasındaki döviz kurundaki keskin düşüşün ihracat şirketlerimiz için de büyük zorluklara yol açması da makul.GUOMAT 2021'in ilk yarısında zorluğa yükseldi ve iyi sonuçlar elde etti.

 

Şirketin hızlı gelişimi ile GUOMAT, modern bir tesise ve gelişmiş kauçuk hava yayı üretim ekipmanına sahip olup, Çin'in en eski sorti hava yayı proje şirketidir.Kaliteli GUOMAT markasına bağlı kalarak, ürün kalitesini sürekli iyileştiren, araçların sönümleme performansını iyileştiren şirketler, yüksek dereceli hava yayı üretim şirketi ile güçlü bir övgüdür.

 

Yıllar içinde şirket hukukuna, şirket sicil yönetmeliklerinin idaresine ilişkin yönetmeliğe ve modern işletme yönetim sisteminin gerekliliklerine sıkı sıkıya bağlı, standartlaştırılmış operasyon, kademeli olarak mükemmel bir tüzel kişi yönetişim yapısı kuran, sağlam bir organizasyon ve sorumluluk geliştirdi. her bölümün.
 

Firma Servisi

GUOMAT Hizmet anlayışı

Öncelikle müşteri saygı, müşteri anlamak, ürün ve hizmetlerin müşteri beklentilerini aşmaya devam edin, sonsuza kadar ortaklarla müşteriler yapalım.Bu bizim her zaman ısrarcı ve ısrarcı bir konsepttir. İkinci olarak, müşteri her zaman haklıdır, müşteri emtia alıcıları bir sorun yaratan değil;

İkinci olarak, müşteri her zaman haklıdır, müşteri emtia alıcılarıdır, bir sorun teşkil etmez, ikincisi, müşterinin ihtiyaç ve çıkarlarının en çok farkındalığı olan şirketlerin bu bilgileri toplaması gereken şey; Üçüncüsü, müşterilerin tutarlı "doğal", tüm müşterilerle aynı müşteri tartışması tartışması.

Üçüncü olarak, müşteri memnuniyetinin üç unsuru: emtia memnuniyeti: malların kalitesinden memnun müşterilere atıfta bulunur Hizmet memnuniyeti: satın alınan mal ön satış, satış, belirli bir tutum sonrası satış sonrası servis için müşteriye atıfta bulunur. Nasıl mal ne kadar mükemmel olursa olsun, fiyat makul, pazarda göründüğünde servise güvenmelidir "Satış sonrası hizmet kalıcı müşteri yapar". Kurumsal imaj doyumu, toplumsal kamuyu teşebbüse kapsamlı güç ve belirli değerlendirmelerin genel izlenimi.4 ve 5 s "5 s" kavramı, "SMILE (SMILE), hızlı (EED), dürüstlük, SINCERITY, akıllı (SMART), çalışmalar (ÇALIŞMA) anlamına gelir İngilizce kısaltma beş kelime" 5 s " kavramı en temsilci hizmet kültürü yenilik, sadece insan doğası gerçek zamanlı karakteristik değil, aynı zamanda önemli bir manevra kabiliyetine sahip. Gülümseme: mütevazı bir gülümseme.  

Bölümün ayrıntıları, gerçek bölüm, GUOMAT'ın "6S" yönetimi


Altın ve dokuz gümüş on, tüm endüstriler meşgul olmaya başlarken, birçok meslektaşının her gece fazla mesai yapması gerekmesine rağmen Gao Ma, yeni ve eski müşterilerin çoğunu oluşturuyor ancak yine de şirketin ruhunun yönetimini hatırlıyor belge, iyi iş çıkarın Site "6S" yönetimi.

Depo köşesi: temiz depo sadece yüz ruhunu göstermek için personelin verimliliğini artırabilir değil, en önemli şey tamamen müşterilerin zaman almasını sağlamak için, depo bilgileri korumak için iyi bir kurumsal imajını korumaktır.

GUOMAT Kesme makinesi operasyonu "6S" yönetimi

GUOMAT Hava yaylı kıvırma makinesi "6S" yönetimi

GUOMAT Otomatik Tartım Sistemi "6S" Yönetimi

Üretim sahası "6S" yönetimi işi yapmak, sadece sahne temiz ve düzenli yapmak değil, düzenli çalışma kalitesini ve verimliliği daha sürekli iyileştirmek değil, en önemli şey "6S" yönetim gereksinimleri, ortak gelişme yoluyla işletmeler ve çalışanlar olmasıdır ve ortak ilerleme, çalışanların olumlu bir tutum takınmasına yardımcı olmak, iyi davranış geliştirmek.
Ne kadar meşgul olursa olsun, şu ana kadar, küçük şeylerden başlayıp kendi markalarımıza ulaşabilmek için, en üst düzey standartlara, en başından başlayıp başlayıp üretim kalitesine yukarıdan aşağıya doğru konsantrik hale gelen anı unutmayalım!

Şirket takım

GUOMAT Takım Yapısı

Genel Müdür

Pazarlama Merkezi

 • OEM bölümü
 • Yabancı satışlar
 • Iç satış departmanı
 • Satış sonrası müşteri departmanı.

Üretim Merkezi

 • Üretim: vulkanizasyon atölyesi, donanım atölyesi, montaj atölyesi
 • Satın alma departmanı
 • Kalite Departmanı
 • Malzeme kontrol bölümü, PMC, lojistik merkezi, depo

Araştırma ve Geliştirme Merkezi

 • Teknik departman
 • kimyasal

İnsan Kaynakları Merkezi

 • Personel departmanı
 • Lojistik Departmanı
 • Eğitim Birimi

Finans merkezi

 • Maliye bakanlığı
 • Yönetim departmanı

Project Center

GUOMAT ve Amerika Birleşik Devletleri müşteri numune işleme:

Guomat ve ABD Müşterisi Arasındaki İşbirliğini Döndürdü Ve Döndürdü

Her şeyden önce, müşterilerimize çok minnettarız, Drew, GUOMAT ile işbirliği yapmayı seçti, uzun bir ziyaret ve istişareden sonra, ABD müşterisi Drew, GUOMAT'ta 500 G3013 hava bahar siparişi altında ön hazırlık yaptı. Bu, global işbirliğine hizmet eden, bir kez daha ülke dışına çıkan GUOMAT ürünleri. Ancak aramızdaki işbirliği süreci çok karışık.

Geçmiş deneyimlere dayanarak, ABD'deki müşterilerin ürün kalitesi ve şirket gücü gereklilikleri konusundaki müşterilerinin çok yüksek ve neredeyse zorlu bir talep olduğunu açıkça biliyoruz. Anlamak için uzun bir çalışmadan sonra, Drew bizi ön tanımaya başladı, ama aynı zamanda yüksek Matt ürünlerinde de büyük bir ilgi var, bu yüzden müşterilere üç örnek veriyoruz, müşteri ölçümden sonra örneği aldı, yüksek at Özel ürünler hala oldukça tatmin edici ve daha yüksek gereksinimleri ortaya koydu. Müşterilerimizin taleplerini birer birer birer birer yeniden belirleyerek, GUOMAT müşteri hizmetleri personeli detaylı olarak ve etkin bir şekilde firmanın üst düzey üretim mühendisleriyle iletişime geçerek durumu en iyi şekilde yapabilmek için Drew geribildirimi ve danışmanlığı yapmak, Drew memnuniyeti Ürün.

Daha önce resmi olarak tek bir sipariş verilen Drew, Drew şirketi bize fabrika sözleşmesinin on sayfasından daha fazlasını gönderdi, müşterinin fabrika sözleşmesinin detaylı bir görünümü yarım gün sürecek. Anlaşmanın imzalanmasından sonra ABD müşterileri, ürün şartnamelerini ve detaylı ürün detaylarını gönderdiler, birkaç değişimden sonra, şirketimizin gücü ve ürün kalitesindeki müşteriler daha yüksek tanınırlık seviyesine sahipti. Bu yüzden resmen bir işbirliği sözleşmesi imzaladık.

Goodyear 1S3-013 Süper Yastık Mini Lobi Kollu Koltuk Hava Bahar Için Harley Motosiklet

ABD'li müşterilerimize avans ödememizi, müşterinin özel isteklerine uygun olarak ilk kez müşteri talepleri doğrultusunda üç ürün üretti, ABD'ye gönderilen Drew şirketine onayladı. Dönem boyunca, Drew fabrika incelememize gelmeyi de planladı, biz Drew için olumlu bir hazırlık yapmak için projeyi incelemeye hazırız. Numune Amerika Birleşik Devletleri'ne gönderildiğinde, Drew şirketi testinden sonra, numune müşteri istekleri doğrultusunda ve son olarak 500 siparişin seri üretimine katkıda bulundu.

Şu anda, teslim tarihi çok uzak değil. Zaman çok acil olduğu için, önceki üretim döngüsüne göre sadece 500 sayısını tamamlayamıyoruz. Bu sorun yine müşteriye malları endişelendiriyor, ancak hiçbir zaman 500 ürünü kısa sürede üretmemiz mümkün değil. Görüşmeden sonra müşteri, önce kendisine ve denizin geri kalanına 200 hava göndermemizi istedi. Hava taşımacılığı maliyetini üstlenirsek, bu işlemin küçük karlar olacağı anlamına gelecektir, ancak şirketin ilk hizmet konseptinden yararlanmak için, yine de yapmamız gerekir. Müşterinin isteğine kabul edildi.

200 ürün iyi üretildi, müşteri Şangay ajanı Sally'i Guangzhou denetimine gönderdi ve fabrikayı ziyaret etti, Sally fabrikayı izledi ve malları bitirdi, ABD’li müşterilere bildirilen gerçek durum, daha sonra ABD müşterileri bizi çinkonun rengini buldu. halka, önceki numunenin renginden daha kalındır ve basınç halkası toka zamanında hafif bir bükülme deformasyonuna sahiptir ve diğerleri de şartlara uygundur. Her ne kadar bu küçük kusur ürünün kullanımı üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir. Ancak, son ABD müşterileri veya bu nedenle ürün serilerini reddetti.

Renk derinliği farkı ve halka biraz bükülüyor.

Goodyear 1S3-013 Süper Yastık Mini Lobi Kollu Koltuk Hava Bahar Için Harley Motosiklet

Drew, ya isteğine göre, ya da ön ödemesini iade etmesini istedi. Anlaşma buraya bir ikileme geldi. Çaresizlik içinde hala yükselmek zorundayız, üretimimizi aktif bir şekilde taramak için sorunun ayrıntılarını fark etmedim ve üretim sektörümüzle aktif bir şekilde iletişim kurduktan sonra çinko kaplama (çinko kaplama (galvanizli çinko) her bir renk derinliğinin tutarlı olmasını sağlamak zor, basınç halkasının beyaz çinko ayarına karar verdikten sonra ve müşterinin yoğunluğuna dikkat ederek QC'nin yönetim gereksinimlerini iyileştirme.

Sonunda, mallar nihayet üretimi tamamladılar, fakat aynı zamanda test ettikten sonra, müşterilerin tüm ihtiyaçları doğrultusunda, gönderilen tüm mallar, Drew şirketi sonunda para düğümünden memnun kaldı.

Müşterinin tüm gereksinimlerini karşılayın

Goodyear 1S3-013 Süper Yastık Mini Lobi Kollu Koltuk Hava Bahar Için Harley Motosiklet

Bu Drew şirketi ile işbirliği yapmak gerçekten zaman alıcı ve zahmetli bir iştir, ama aynı zamanda bize çok fazla ilerleme kaydetti, gelişmiş ülkelerden gelen, "talep eden" bu şirketleri yalnızca bizi ileriye götürmek ve ilerletmek için yönlendiriyor. Daha üst düzey müşterilerin gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için ürünlerimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz ve çözüm sadece küçük bir sorun olsa bile ürünlerimizi sürekli olarak tanıtıp geliştiriyoruz.

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
No.1, Keyuan Yolu, Baiyun Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, 510540, Çin
Tel:86-20-22925001
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Süspansiyon Hava Yayı Tedarikçi. © 2017 - 2024 suspensionairspring.com. All Rights Reserved.