Guangzhou Guomat Hava Bahar Co, Ltd

E-posta: linda@662n.com Çete: 008613924100039 (WhatsAPP)

Wechat: airsprings-china Skype: guomat

             

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Çevrim içi Alışveris
Ana sayfa

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Sertifikalar
Çin GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Sertifikalar
GUOMAT has many types of air spring and can accurately meet our requirements. You have advantage price and professional service team.

—— Vlad from Russia

The air suspension spring have passed the test and they are fitting for our car model. Through the cooperation we are familiar with each other.

—— Eric from Southeast Asia

Thank you very much for your patience and prompt reply.GUOMAT gives me big help,delivery time is very fast.

—— Peter from European

Satışınızda çok profesyonel birisiniz, şahsen kâr elde etmek istiyorsanız, İtalya'daki çalışmalarımı genişletmeye çalışıyorum.

—— İtalya'dan Ivan

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

1 2 3 4 5 6 7
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
Guomat factory photos Rubber bladder molding machine Already molded rubber bladder Air spring crimping machine Air suspension spring curing machine workshop Lincoln Navigator air damper production line W166 air spring assembly production line

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : GUOMAT
No. Çalışanları : 159~189
Yıllık satış : 5999900-6999900
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 60% - 70%
Guangzhou Guomat Hava Bahar Co, Ltd Guangzhou, Baiyun Havaalanı'na yaklaşık 15 dakika sürücü bulunur. Başlıca ürünlerimiz havalı yay, lastik körük, havalı süspansiyon yayı, havalı süspansiyon kompresörü ve tekrar takılan süspansiyon sistemidir. Otobüs, kamyon, kabin, araç koltuğu, lüks otomobil ve endüstriyel makine alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

GUOMAT Fabrika kapısı :

2008 yılında kurulan firmamız, 20.000 covers kapsar ve Taihe Kasabası Baiyun semtinde yer almaktadır. Şirketimizin hızlı gelişimi ile birlikte modern atölye ve ileri kauçuk hava yayları ekipmanları ile donatılmıştır. Hava yayı işine başlayan ve Çin'deki en büyük hava yayı üretim üslerinden biri haline gelen ilk firmayız.

2017 yılında, müşterilerimizin ürünlerini ve müşterilerimizin logosunu özelleştirmek için ABD'li High Tech müşterileriyle bir işbirliği başlattık. Her yıl yaklaşık 10.000 emir var. Sürekli işbirliği içinde, ürünler ISO / TS16949: 2009 uluslararası denetim standardına uygundur ve müşteriler üretilen ürünlerden çok memnundurlar. Bu, Amerikalı müşterilerimizden duyduğumuz yüksek tanınırlık ve bize de Büyük motivasyon veriyor.

2018'de, esas olarak endüstriyel donanıma uygun olan endüstriyel hava yayları olan German GmbH ile işbirliğine başladık. Cildin doğal hava contasını 700 mm flanşlı hava yayına ulaşmak için başarıyla geliştirdik ve ürettik, müşterinin yıllık talebi birkaç yüz.

Müşteriler için iş ve talebin gelişmesiyle birlikte şirketimiz, Tayvan'daki stratejik ortak ortağımız olan 2010 yılında TomLog Corporation ile iş kurdu. Daha sonra hava kompresörü programını ve hava yayına ilişkin işleri geliştirdik, 2015 yılında America Goodyear Corporation, Kuzey Amerika'daki tesisteki hisselerin devri ile bir araya geldi. Şirketimiz, en gelişmiş yerli hava yayı işleme ekipmanı ve uluslararası üretim teknolojisini benimsemiştir. Eşsiz üretim süreci ile birlikte, firmamız üretim için uluslararası standartları kesinlikle uygulamak ve dünya standartlarında ürünler oluşturmak için hiçbir çaba sarf etmeden. Hava yayını yurtiçinde ve yurtdışında yaygın olarak kullanmaya ve daha fazla müşterinin en iyi sönümleme etkisinin tadını çıkarmasına izin vermeye çalışacağız.

İletişim bilgileri
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

İlgili kişi: Mrs. Linda Lin

Tel: 008613924100039

Faks: 86-20-37310259

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin